Tarih : 24 Ağustos 2020 Pazartesi


YAZ SPOR OKULLARINA BAKAN ZİYARETİ


Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Çekmeköy Belediyesi iş birliğiyle Temmuz ayında oluşturulan Yaz Spor Okulları, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu’nu konuk etti.


Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ile beraber Çekmeköy Yaz Spor Okulları’nı ziyaret etti.  Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, gençlere yönelik meydana getirilen ve yapımı devam eden projelerle ilgili informasyon verdi. 


Bakan Kasapoğlu, Sultançiftliği İlkokulu ve Fatma Talip Kahraman Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde kurulan havuzları ziyaret ederek, öğrencilerle buluştu. Bakan Kasapoğlu ondan sonra Taşdelen İMKB Lisesi’ne giderek okul bahçelerine meydana getirilen basketbol sahaları ile ilgili Başkan Poyraz’dan informasyon aldı.


  


Yeni etkinlik müjdesi


Basketbol sahalarının incelenmesi esnasında meydana getirilen görüşmelerde Çekmeköylü gençler için Basketbol Turnuvası ile ilgili yeni bir etkinliğin temelleri atıldı. Eylül ayında yapılması planlanan etkinliğin bilgileri için ekiplere yönerge verildi.


 Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ile beraber, Şehit Üsteğmen Arif Kalafat Tabiat Parkı’nı ziyaret ederek, spor parkurlarını dolaştı ve gençlere kitap armağan etti.