Tarih : 17 Ağustos 2020 Pazartesi


KIBRIS CADDESİ’NDE BAKIM GÜNÜ


Çekmeköy Belediyesi ekipleri, Kıbrıs Caddesi’nde başlattıkları çalışmayla; caddenin bakım, onarım, tadilat ve temizlik işlerini yapmış oldu.


Çekmeköy Belediyesi’nin değişik birimlerinden oluşan takımlar güçlerini birleştirerek, sabahın erken saatlerinde Taşdelen Kıbrıs Caddesi’nde bakım onarım çalışmalarına başladı. Her gün binlerce Çekmeköylü’nün kullandığı yürüyüş parkurunu da içinde bulunduran caddede, hummalı bir emek verme yapılmış oldu. Emek harcamalar kapsamında; ağaçların kuruyan dalları budandı, kaldırım ve asfaltta onarım yapılmış oldu. Son olarak yürüyüş yolunu boyayan takımlar, cadde üstündeki çöp bidonlarının da temizliğini yapmış oldu.


   


Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, ”Dinlence dönemleri, alt yapı çalışmalarımızı rahatça yapabildiğimiz bir süre dilimi; bundan dolayı sokakta çalışan mesai dostlarım, her yıl olduğu şeklinde bu yıl da, yaz aylarını oldukça yoğun geçiriyor. Cadde ve sokaklarımızda hummalı bir emek verme var. Faaliyetlerimizin sonbaharda da devam etmesini planlıyoruz. Sıcak günlerde emek veren tüm mesai arkadaşlarıma yine teşekkür ediyorum, “dedi.