Tarih : 16 Kasım 2020 Pazartesi


 


ÇEKMEKÖY’DE TENİS HEYECANI


Çekmeköy Belediyesi ve Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü iş birliği ile düzenlenen Çekmeköy Cup 16 Yaş Internasyonal Tenis Turnuvası başladı


 


Özgecan Arslan Parkı’nda bulunan tenis sahalarında gerçekleşen Çekmeköy Cup 16 Yaş Internasyonal Tenis Turnuvası başladı. Açılış törenine Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Gençli ve Spor İlçe Müdürü Muhammet Kılıç ve sporseveler katıldı. Pandemi tedbirleri kapsamında seyircisiz olarak düzenlenen turnuva,  13 Kasım – 22 Kasım tarihleri içinde yapılacak.  Eleme maçları, tekler ve çiftler maçlarının arkasından kazananlar ödüllerini 22 Kasım’da gerçekleşecek ödül töreninde alacak.


  


Değişik ülkelerden yüzlerce sporcunun katılmış olduğu Çekmeköy Cup 16 Yaş Internasyonal Tenis Turnuvası’nın açılış vuruşunu Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyrazve Azerbaycanlı Tamerlan Azizov yapmış oldu. 


 


Sporculara seslenen Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz “ Hepinize sakatlıksız, keyifli bir turnuva temenni ediyorum.  Spor için emek döken, bizlere bu şekilde güzel bir ortamı hazırlayan mesai arkadaşlarıma emekleri için teşekkür ediyorum,” dedi.